Pronat

Apartament me Qira 2+1 tek Stacioni Trenit ! Tirana - Tirana - Stacioni I trenit

E dhene me qira 500€

Tipare

 • ID: 920
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 80.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rrugen Reshit Petrela te Stacioni i Trenit. Apartamenti ka nje siperfaqje 80 m2.Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet edhe nje ballkon .Apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat i ri me ashensor. Orientimi nga Jug lindja gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ndertim me cilesi te larte dhe me nje vendodhje perfekte e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode dhe te rehatshme. Jepet me qira me nje cmim prej 500 Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! C0697288530 C0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme