Pronat

Zyre per Qira Tirana - Tirana

E dhene me qira 1,250€

Tipare

  • ID: 926
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 150.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,250€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me Qira Zyre. Ambjenti eshte i sapo investuar me lyerje te sapo perfunduar dhe parket. Disonon dhe nje mini kuzhine. Me nje siperfaqe 150m2 ambjenti i pershtatur per zyre, ndodhet ne nje zone mjaft preferenciale prane Hotel Hilton Garden Inn.Per me shume informacion kontaktoni: 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 150
  • Siperfaqe neto : 150

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme