Pronat

Vilë për Qira Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 1,700€

Tipare

  • ID: 935
  • Lloji I prones: Vile
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Vila ka tre kate. Secili kat është 139 metër2. Në katin e parë ndodhet soxhorno e madhe dhomë ngrënie dhe gatimi, banjë,verandë. Poshtë verandës gjendet një bodrum që shërben për depo. Në katin e dytë gjenden 4 dhoma gjumi, 2 banja, nje xhakuzi. Dy dhomat janë me ballkone llozhe. Në katin e tretë gjendet sërish një verandë , soxhorno , 2 dhoma gjumi, një dhomë gatimi, banjë. E gjithë vila ka punime me gur. Oborri që ështëë 229 metër 2 zë rreth 4 makina.Për më shumë informacion, ju ftojmë ta vizitoni nga afër ambientin duke kontaktuar paraprakisht në numrin e telefonit +355684073990 ose email :[email protected]

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme