Pronat

Godine 5 Kateshe ne Shitje mbrapa Pallatit te Sportit. Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Per Shitje 750,000€

Tipare

 • ID: 937
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 900.00 m2
 • Dhoma: 25
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 750,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 10

Pershkrim

Godine 5 kateshe ne Shitje ne rrugen Luis Jahsin Hekard,afer Pallatit te Sportit. Ambjenti disponon 25 dhoma dhe 10 tualete ne tersi.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 10
 • Siperfaqe totale : 900
 • Truall/ toke : 420

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme