Pronat

Godine 5 kateshe me Qira , afer Pallatit te Sportit. Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Per Qira 2,300€

Tipare

  • ID: 938
  • Lloji I prones: Vile
  • Siperfaqe: 900.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 2,300€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Godine 5 kateshe me Qira ne rrugen Luis Jahsin Hekard,afer Pallatit te Sportit. Ambjenti disponon 25 dhoma dhe 10 tualete ne tersi.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 900
  • Truall/ toke : 420

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme