Pronat

OKAZION !!! Toke ne shitje ne Pellumbas 25 Euro/m2. Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Shitur 0€

Tipare

  • ID: 947
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Toke me siperfaqe 1300m2 ne fshatin Pellumbas. Toka ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per investim.Jepet me nje cmim Okazion prej 25 euro m2 .Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni! C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 1300

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme