Pronat

Apartament ne Shitje te Rruga e Kavajes, te Globi, 165m2 ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 149,000€

Tipare

 • ID: 964
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 125.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 149,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament ne shitje te Rruga e Kavajes,te Globi.Apartamenti me tipologji 2+1, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 12 katesh.Apartamenti ka nje siperfaqe 125 m2 dhe nje verande te madhe 40m2. Ambjenti organizohet ne nje koridor i cili ben shperndarjen e dhomave , holli, guzhina me vehte , 2 dhoma gjumi,verande te madhe dhe 2 tualete.Apartamenti ka orientim ngarruga kryesore,nga jug-lindja e cila mundeson ngrohje natyrale gjate gjithe kohes.apartamenti eshte bosh .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti disponon te gjitha facilitetet e mundshme.Apartamenti disponon certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 165
 • Siperfaqe neto : 125

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme