Pronat

Ambjent biznesi për Shitje pranë UET. EKSLUZIVE Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 981
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 2,500€/ m2
  • Cmimi/m2: 2500€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Ambjent biznesi ne shitje prane Universitetit UET. Kati 0. Ambjenti ka siperfaqe prej 177 m2, fasade xhami me mundesi shume te mira reklamimi ne fasade. Ambjent te jashtem per tu shfrytezuar me siperfaqe 100 m2, i hijezuar me pisha te larta. Zona eshte avantazh per te ngritur biznes, duke qene se ndodhet ne nje nga rruget qendrore te Tiranes dhe perballe po ndertohet Ambasada Kineze.. Por eshte nje mundesi ivestimi, pasi aktualisht funksionon si bar-kafe prej 7 vitesh dhe ka nje qera te garantuar prej 1100 euro ne muaj. Ambjenti eshte i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti. Për më shumë informacion komtakt 0684073990

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme