Pronat

Zyre me Qira te Rr Elbasanit ! Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

E dhene me qira 500€

Tipare

  • ID: 983
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 70.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Zyre me Qira te rruga e Elbasanit afer liceut.Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te miremenaxhuar. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme