Pronat

Apartament në Shitje Tirana - Tirana

Per Shitje 78,500€

Tipare

  • ID: 985
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 78,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartament në Shitje te Rezidenca Lura 2 Apartamenti me një cilësi të lart ndërtimi dhe në një rezidencë banimi me kushte te larta sigurie . Apartamenti organizohet 2+1 me siperfaqe 98 m2. I pozicionuar ne katin 1 teknik. Për më shumë informacion telefononi ne 0684073990

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme