Pronat

Ambjent Komercial me Qira te Pazari i Ri ! Tirana - Tirana - Pazari I ri

E dhene me qira 500€

Tipare

  • ID: 988
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 61.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Ambjent Komercial me qira te zona e pazarit te ri .Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 61m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra,klinike,call center etj.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 61

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme