Pronat

Shitet ose jepet me qira Dyqan te Zogu Zi Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 1007
  • Lloji I prones: Dyqan
  • Siperfaqe: 60.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet ose jepet me qira dyqan te Zogu i Zi,ambjenti ndahet ne dy kate , ne katin 0 eshte hapsire 60m2 dhe ne katin 1 60m2,ambjentet lidhen me shkalle te brendeshme . Ambjenti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj,ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi.Eshte ne nje zone shume te mir te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 60

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme