Pronat

Shitet Dyqan te Zogu Zi Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Per Shitje Kontakto per cmimin

Tipare

  • ID: 1008
  • Lloji I prones: Dyqan
  • Siperfaqe: 60.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: Kontakto per cmimin
  • Cmimi/m2: Kontakto per cmimin
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet dyqan tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rrugen kryesore super i investuar, kondicionere dhe fasat xhami 7.5m . Ambienti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj. Ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi. Eshte ne nje zone shume te mire te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 60

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme