Pronat

Ambjent Komercial me Qira te ish Parku Autobusave ! Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

E dhene me qira 500€

Tipare

  • ID: 1009
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 114.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambjent Komercial me qira ne rrugen Sali Butka ne zonen e ish Parkut te Autobusave.Ambjenti me nje siperfaqe prej 114 m2, eshte open space dhe disponon 2 tualete.Ambjenti ka sherbyer si paleste private eshte shume i pershtatshem per palester,call center,laborator etj por dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme