Pronat

Shitet Vile me 4 kate ne rrugen e Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 450,000€

Tipare

 • ID: 1011
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 415.00 m2
 • Dhoma: 8
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 450,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 4

Pershkrim

Shitet vile 4 Kate ne rrugen e Kavajes,cdo kat i saj eshte i ndare ne apartamente 2+1 me vete ,cdo kat i viles eshte me nje hapsire 103.5m2,gjithashtu disponon dhe nje oborr me hapsire 60m2 para Viles, qe mund te shfrytzohet si poste parkimi, vendoshja e Viles eshte ne rrugen e Kavajes, ne rrugicen Islam Alla ka nje vendodhje perfekte shume prane qenderes se Tiranes. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 4
 • Siperfaqe totale : 415

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme