Pronat

Okazione Toke ne shitje Tirana - Tirana - TEG

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 1015
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 1 005.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet tokë, 1005m2 . Shitet toke prane zones se TEG me orientime JUGE-LINDJE-VERI . Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ploteson parametrat me cilesore qe lidhen me pozicionin dhe cilesine gjeologjike te saj. Mundesi shume e mire investimi,gjithashtu prona ka mundesi zgjerimi deri ne 9.000 m2 . Toka eshte e pozicionuar ne nje zone ku jan te ndertuar vetem Vila dhe shitet sebashku me Projekte. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 1005

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme