Pronat

Ambjent Komercial për Qera,Rruga e Elbasanit Tirana - Tirana

Per Qira 820€

Tipare

  • ID: 1016
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 200.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 820€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambjent Komerciale per Qera ne Rrugen E Elbasanit. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe disponon Anshesor privat . Ka nje siperfaqe prej 200 m2 e organizuar si Open Space. Ambjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar ngrohje dhe ftohje qendrore. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi.Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj.Ne cmim perfshihen taksat dhe administrimi. Per me shume info. na kontaktoni 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme