Pronat

Okazion ! Apartament 2+1, 900 Euro/m2 te FIORI Di Bosko ! Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 81,900€

Tipare

 • ID: 1043
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 91.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 81,900€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1ne Kompleksin Rezidencial Fiori Di Bosko ,ne zonen e Don Boskos . Apartamenti me tipologji 2+1,ndodhet ne katin e 9-te ne nje nga komplekset e reja dhe moderne qe po ndertohen ne kete zone. Ky apartament eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon,ka kubaturë të rregullt, organizim perfekt të dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit . Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode dhe te rehatshme.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme