Pronat

Jepet me qira ambjente komercial te Parlamenti Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 4,000€

Tipare

  • ID: 1045
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 487.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 4,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Ambjent Komerciale per Qira perballe Parlamentit Ndodhet ne te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 487 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur , dhe me disa nen ndarje dhe me dy tualete. Amjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, agjenci turistike, zyre konsulence, noteri etj. Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj..Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 487

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme