Pronat

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Dritan Hoxha ! Tirana - Tirana - Rruga Dritan Hoxha

Tipare

 • ID: 1053
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 94.40 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 85,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament ne Rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti me tipologji 2+1,ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor . Ky apartament eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga veri-lindja gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode dhe te rehatshme.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! C0697288530 C0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94.4

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme