Pronat

Apartament në Shitje Rruga 5 Maji Tirana - Tirana

Per Shitje 77,790€

Tipare

  • ID: 1061
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 99.70 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 77,790€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne katin 7 teknik. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 99,7 m2 . Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me prestigjoze qe po ndertohen ne Tirane dhe eshte nje prone mjaft e pershtatshme per investim. Organizohet ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I perfshire ne cmim edhe nje vend parkimi ne katin -2 te pallatit. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! C0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 99.7

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme