Pronat

Apartament 1+1 për Qera Tirana - Tirana

Per Qira 400€

Tipare

  • ID: 1069
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 400€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Në Rrugën Frosina Plaku jepet Apartament me Qera :Apartamenti është i ri dhe e pa banuar më parë. Dhoma parket dhe kuzhina,ndërsa dhoma e ndenjes pllakë. Ambjenti është i imirë investuar me ndricim, lyerje dhe mobilim bashkëkohorë.Kati 2 i nje vile privat. Hyrja është e vecantë.Për më shumë informacion, mund të na kontaktoni: 0684073990.

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme