Pronat

Apartament 2+1 në shitje pranë Liqenit Tiranë Tirana - Tirana - Liqeni

Per Shitje 134,000€

Tipare

  • ID: 1071
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 107.23 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 134,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartamenti 2+1 ne Shitje. Apartamaenti ndodhet ne një ndërtesë shumëfuksnionale që do të shërbejë per ambjente komerciale, argëtim dhe ambiente banimi po ndërtohet shumë pranë Liqenit të Tiranës.Godina do të kete 3 kate Banim dhe një kat Ambjente Biznesi,si dhe -2 Parkim në shërbim të godinës. Nje ndertim shume cilesore dhe me kushte te larta sigurie ne ndertimi. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe pjesen me te madhe te dites gezon ndricim natyral. siperfaqa prej 107.23 kati 2 banim Telefono tani:0684073990--0684073987 [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 107.23

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme