Pronat

Jepet me Qira super ambjent per zyre ne pallatin PARK GATE Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Qira 900€

Tipare

 • ID: 1073
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 85.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 900€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepen me qera zyra 85.43m2 ne Kompleksin PARK GATE .Zyrat ndodhen ne katin e te nje ndertese me 7 kate . Ambienti eshte eshte super i areduar ka nje pozicion te favorshem e gjitha me nje pamje te bukur ne pylle. perfshihet dhe nje vende parkimi kondicionim parket super cilsore.Punimet cilesore e bejne te pershtashme per profile te ndryshme zyrash. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit 0684073987 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme