Pronat

Shitet apartamente 1+1 ne zonen e Kinostudios Tirana - Tirana - Kinostudio

Per Shitje 49,200€

Tipare

 • ID: 1081
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 58.58 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 49,200€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartamente 1+1 me hapsire 58.58 ne katin 2 apartamenti eshte i ndare ne nje dhome gjumi,ne nje dhome ndenje sebashku me kuzhinen dhe nje tualet.Apartamente eshte pjese e nje pallati i ndertuar me teper cilsi dhe ne nje zone shume te qete te Tiranes apartamenti ndodhet perballe Klanit. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 58.58

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme