Pronat

Ambjent për Zyra me Qera Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 0€

Tipare

  • ID: 1089
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 170.00 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartamenti 3+1 për zyra, ndodhet pranë Hotel Hilton Garden Iinn . Ambjentet e brendshme të apartamentit jan te mirë investuara .Avantazhi i pronës qëndron në pallatin ku ajo gjendet, i cili i jep imazh prestigjoz kompanise suaj. Vecoria tjetër qëndron në vendndodhjen e pronës; në një godinë biznesi me një administrim të shkëlqyer dhe kushte të larta sigurie. Në kete zone janë të vendosura biznese shumë të njohura si shqiptare ashtu edhe të huaja. Pallati ju mundeson , ashensore, siguri, administrim dhe vende parkimi ne garazh.

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 170

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme