Pronat

Apartamente For Sale rruga Mine Peza Tirana - Tirana - Rruga Mine Peza

Per Shitje 70,000€

Tipare

 • ID: 1093
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 69.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 70,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartamente 1+1 ne rrugen Mine Peza perballe Komisariatit 3 apartamenti ndodhet ne katin 3 banime ne nje zone shume te mire vetem pak minuta large Qendres se Tiranes me hapsire 69m2 me certifikate pronsie i ndare ne 3 ambjente dhome pritje dhome gjumi dhe kuzhine me vete nje tualete me dritare. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 69

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme