Pronat

Shitet. Tirana - Tirana - Bulevardi Zogu I

Per Shitje 250,000€

Tipare

  • ID: 1093
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 41.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 250,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Ambient ne shitje tek Bulevardi Zogu i 1. Ambienti ndodhet me orientim favorizues dhe me akses te lehte ne rrugen kryesore. I pershtatshem per zyre, me nje arredim bashkekohor, gjithashtu perfshihet dhe tualeti. Ambienti aktualisht eshte ne gjendje pune. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 41

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme