Pronat

Apartament 2+1 per qera Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 1094
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 89.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 96€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me Qira Apartament Jepet me Qira Apartament 2 + 1 tek Rruga e Kosovareve. Apartamenti ka nje siperfaqje 96m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e ngrenies dhe guzhinen 2 dhoma gjumi ,dhe 2 tualete . Ne prone jane bere investime teper cilesore dhe mobilje ne gjendje shume te mire.Ne sistemin e brendshem ndodhet edhe nje filter per pastrimin e ujit. Jepet me qira me nje cmim prej 600 Euro ne./Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! 0684073990 ose 0694828262

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 89

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme