Pronat

Jepet me Qira 460m2 Zyre ne Bulevardin Deshmoret e Kombit Tirana - Tirana - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Per Qira 0€

Tipare

  • ID: 1099
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 460.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

JEPET ME QERA AMBJENT 460 M² TEK “TWIN TOWERS‘‘,BULEVARDI KRYESOR Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes kryesore te Twin Towers. Ambjenti esht ne katin e pare, mbi katin perdhe, me balle nga rruga dhe fasade xhami te shtrire ne siperfaqje qe mundeson reklamim maksimal, rendesi te madhe te biznesit ne ajken e metropolit tone dhe vizibilitet te larte. Kjo fasade xhami shume e gjere siguron pamje fantasike nga piramida, kryeministria, e komplet shtrirja e bulevardit me te rendesishem te Shqiperise. Siperfaqja = 460 m2. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 460

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme