Pronat

Ambjent biznesi per Qera, Rruga Bardhyl. Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl

Per Qira 1,400€

Tipare

 • ID: 1100
 • Lloji I prones: Komercial
 • Siperfaqe: 141.00 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,400€
 • Cmimi/m2: 10€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Ambjenti është 141 m2 i ndarë në disa ambjente për zyra. Ambjenti disponon gjithashtu vetratë xhami, ballkone si dhe një tualet. Ambjenti është buze rrugës kryesore me mundësi shumë të mirë për të reklamuar biznesin tuaj, disponon një vend parkimi,ashensor,gjenerator si dhe një bar kafe në godinë.Për më shumë informacion dhe për të vizituar kete pronë, mos hezitoni te na kontaktoni në 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 5
 • Siperfaqe totale : 141
 • Siperfaqe neto : 141

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

To rent 1300.00 €
 • 141 m2
 • 5
 • 2
To rent 1250.00 €
 • 141 m2
 • 5
 • 2