Pronat

Shitet apartamente 1+1 ne Don Bosko Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 79,500€

Tipare

  • ID: 1102
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 77.99 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 79,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartament 1+1 në shitje në rrugen Don Bosko me sipërfaqe totale prej 77.99 m2 me një tualet, dhe ballkon.Apartamenti ndodhet pjese e nje pallati ndertuar nga nje kompani serioze e cila nderton me teper cilsi . Apartamenti ndodhet në katin e 7 ka orientim Juge-Lindje .Apartamenti disponon dhe 24.79m2 verande me pamje Juge-Lindje Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 77.99

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme