Pronat

Jepet me Qera Ambjent Biznesi Tirana - Tirana - Rrruga 4 Dëshmorët

Per Shitje 0€

Tipare

 • ID: 1103
 • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
 • Siperfaqe: 160.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 0€/ m2
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me Qera Ambjent Biznesi në Rruga 4 Deshmoret me sipërfaqe prej 160 m2 me 2 tualete,të përshtatshëm për zyra ose klinike dentare. Ambjenti ndodhet ne katin e 2,me verandë, fasadë xhami,dhe pamje nga Rruga kryesore. Për më shumë informacion dhe për të vizituar kete pronë, mos hezitoni te na kontaktoni në 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 160
 • Siperfaqe neto : 160

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme