Pronat

Ambjent komercial per zyra Tirana - Tirana - Selvia

Per Qira 1,350€

Tipare

 • ID: 1113
 • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
 • Siperfaqe: 200.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,350€
 • Cmimi/m2: 6.75€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Ambjent komercial 200m2 tek Rruga e Dibres. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me pamje nga rruga kryesore, disponon nje tualet nje ballkon dhe mund te pershtatet per zyra, call center, klininike etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e telefonit. 0684073990 ose 0694828262.

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme