Pronat

SHITET Apartamente 1+1 ne rrugen e Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 75,000€

Tipare

 • ID: 1115
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 62.50 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 75,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartamente 1+1 me siperfaqe totale 62.5 ne katin e 2 ne nje nga Pallatet me te bukur ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi dhe tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 2 -te te nje godine banimi me 8 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet. Godina eshte ndertuar me nje cilsi teper te larte . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 62.5

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme