Pronat

Zyre me Qera,Alpas Center, prane Hotel Hiton Garden Inn Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 0€

Tipare

  • ID: 1116
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 8€/ m2
  • Cmimi/m2: 8€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Zyre me Qira prane Hotel Hilton.Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 187,16m2 dhe ndodhet ne katin e 2te ne Alpas Business Center. Ambjenti echte i mire investuar dhe ofron mundesi organizimi. Jepet me qera me cmimin 8euro/m2.Alpas eshte nje Qender biznesi me kushte te larta sigurie dhe administrim perfekt.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni : C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme