Pronat

Shitet ambjente zyre ne Bllok Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 1123
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 37.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet ambjente zyre ne Bllok prane Presidences .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje godine shume te mire hapsira e zyres eshte 37m2.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Qytetit i gjith ambjenti perreth eshte vetem me ambjente zyrash .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 37

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme