Pronat

Ambient per Zyra me Qera prane Sheshit Willson Tirana - Tirana - Sheshi Willson

Per Qira 980€

Tipare

 • ID: 1121
 • Lloji I prones: Zyre
 • Siperfaqe: 98.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 980€
 • Cmimi/m2: 10€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me Qera Ambient Komercial prane Sheshit Willson me siperfaqe prej 98 m2 Disponon 1 Tualet, Kuzhine,Ashensor si dhe Fasade Xhami. Ambienti ndodhet ne katin e 9 te.

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 98
 • Siperfaqe neto : 98

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme