Pronat

Shitet Apartamente 2+1 ne rrugen e Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 58,000€

Tipare

 • ID: 1126
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 74.30 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 58,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartamente 2+1 me siperfaqe totale 74.3 ne katin e 2 ne nje Pallati ekzistues ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi .Ndodhet ne katin e 2 -te te nje godine banimi me 5 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet .Apartamenti ndodhet prane Kompleksit Kontakte ne nje zone te banuar dhe me zhvillime shkolla,qender mjeksore,kopshte ,markete etj. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74.3

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme