Pronat

Apartamente 3+1 me Qira rruga Elbasanit Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Tipare

 • ID: 1129
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 130.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qira apartamente 3 dhoma gjumi ,1 ambjente ndenje me kuzhine te ndare me vete,2 tualete,3 ballkone apartamenti eshte pjese e nje super vile te bukur,me nje oborr me lulishte tete mrekullushme, tre dhomat e gjumit me kondicionere gjithashtu dhe tualetet me sistem ngrohje qendrore.Vila ku ndodhet apartamenti eshte e ndertuar me shume cilsi me sistem kapot qe izolone temperaturat dhe jep nje apartamente te ngrohet ne Dimer dhe te fresket ne Vere. .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme