Pronat

Apartament për Qera, pranë RTSH Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1129
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 63.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 pranë RTSH. Apartamenti ka nje vendodhje shume te favorshme e cila ben lidhjen me disa nga rruget kryesore te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe eshte i pa banuar me pare. Organizohet nga ambient gatimi+ngrenje, 1 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon. Apartamenti ka te montuar sistem ngrohes/ftohes ne cdo ambient. Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje qe nevojetet per nje jetese komode dhe jepet totalisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. e telefonit 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 63

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme