Pronat

Jepet me Qera Ambient Komercial Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl

Per Qira 5,407€

Tipare

 • ID: 1132
 • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
 • Siperfaqe: 721.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 5,407€
 • Cmimi/m2: 7.5€/ m2
 • Tualetet: 7

Pershkrim

Jepet me Qera Ambient tek Rruga Bardhyl. Ambienti ndodhet Buze rruge dhe eshte i ndare ne 5 Kate me siperfaqe 721m2. 4 katet e siperme jane nga 141m2 kurse kati i pare eshte 157m2,secili kat ka tualete dhe eshte i ndare ne ambiente per Zyra, Klinike etj. Godina disponon Gjenerator,Ashensor dhe vend Parkimi. Nje mundesi shume e mire investimi. Per nje vizite ne Prone na kontaktoni ne. 0684073990 ose 0694828262

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 7
 • Siperfaqe totale : 721
 • Siperfaqe neto : 721

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme