Pronat

Jepet me qira Vile me 3 kate ne rrugen e Elbasanit Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Qira 2,000€

Tipare

 • ID: 1135
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 525.00 m2
 • Dhoma: 9
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 2,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 6

Pershkrim

Vile 3-kateshe me qira prane rruges Elbasanit ne Tirane Ka nje siperfaqe totale prej 525 m2 dhe siperfaqe ne oborr 220 m2 te ndare ne tre kate.Shtepia organizohet ne 11 ambiente perkatesisht 9 dhoma dhe 3 holle pritje, 6 banjo dhe shkallet nga brenda.Vila eshte e rimodeluar dhe rikonstruktuar kohet e fundit.Mund te sherbeje si ambient banimi ashtu edhe biznesite gjitha ambjentet jan me kondicionere .Oborri eshte I mbjelle me peme dhe lule Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete.Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, si dhe shume prane qendres se qytetit dhe institucionet shtetrore . Mundesi parkimi ne oborr 2 poste parkimi ne Garazh dhe 2 vende parkimi ne oborrin e viles. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 6
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Truall/ toke : 220
 • Siperfaqe neto : 525

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme