Pronat

Apartament 1+1 prane Rruges se Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 114,000€

Tipare

 • ID: 1133
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 56.15 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 114,000€
 • Cmimi/m2: 1700€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1 prane Ruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh ne pefundim dhe i nje cilesije te larte. Apartamenti eshte i oganizuar ne 1 Sallon, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe nje Ballkon. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte afer Qendres dhe ofron te gJitha facilitetet e mundeshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Nr. 0684073990 ose 0694828262

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67.28
 • Siperfaqe neto : 56.15

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme