Pronat

Apartamint 1+1 tek Kompleksi Green Citty Tirana - Tirana - Unaza e re

Per Shitje 57,000€

Tipare

 • ID: 1136
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 64.30 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 57,000€
 • Cmimi/m2: 800€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Green Citty prane Unazes se Madhe . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.4m2 dhe ndodhet ne nje kompleks Rezidencial me punime cilesose dhe hapesira te gjelberta. Apartamenti eshte i organizuar ne 1Sallon, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe nje Ballkon. Per me teper informacion na kontaktoni ne Nr. 0684073990 ose 0694828262

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71.4
 • Siperfaqe neto : 64.3

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme