Pronat

Ambjent Biznesi për Qira pranë Hotel Hilton Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 200€

Tipare

  • ID: 1137
  • Lloji I prones: Dyqan
  • Siperfaqe: 1 250.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 200€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet ambjent biznesi me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta. Me siperfaqe 12.5 m2 kati zero. Disponon një tualet si dhe fasadë xhami. Në gjendje shumë të mirë dhe I përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Cmimi: 200 euro pa taksa.Për një vizitë në Pronë na kontaktoni në 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 1250

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme