Pronat

Apartament 2+1 me Qera, Zona e Bllokut tek 2 Kullat Binjake Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 800€

Tipare

  • ID: 1138
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 100.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 800€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me Apartament 2+1 me Qera, Zona e Bllokut tek 2 Kullat Binjake. Apartamenti eshte i mire investuar. Jepet i pamobiluar dhe disponon vetem kuzhinen. Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zone shume preferencilane ne Tirane dhe ofron te gJitha facilitetet e mundeshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Nr. 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme