Pronat

Apartament me Qera ne Bllok Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 500€

Tipare

 • ID: 1140
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 98.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me Qera Apartament 110 m2 ne Zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i mire Mobiluar dhe eshte i organizuar ne Sallon ,2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 3 Ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 98

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme