Pronat

Shitet Apartamente 2+1 ne Afersi te Farmacise 10. Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

Per Shitje 93,100€

Tipare

 • ID: 1142
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 98.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 93,100€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres prane Farmacise 10 me nje siperfaqe 98m2 banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje komplksi te ri 8-12-katesh me 2 kate parkimi. Apartamenti kane organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet e tjera . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 98

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme