Pronat

Zyre per Qera prane Restorant Umami Tirana - Tirana

Per Qira 1,500€

Tipare

  • ID: 1145
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Zyre per Qera prane Restorant Umami .Ambjenti ka nje siperfaqe prej 106 m2, me tre ambjente, dy tualete dhe 60 m2 verande. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme